Retay Teknolojisini Keşfedin!

Amacımız, kullanıcının karşılaştığı zorlukları, onları hayran bırakacak en modern çözümlerle sonuca ulaştırmaktır.

Inertia Plus Mekanizma Sistemi®
Hataya Yer Yok, Sadece Tetiği Çek
Patentli Inertia Plus Mekanizma Sistemi
Her Zaman Haznede, Her Zaman Çalışmaya Hazır
US PATENT 9.995.542 - Inertia Plus™ mekanizma sistemi sadece RETAY’da mevcut olup son 50 yılda inertia sistemi üzerinde yapılmış en önemli geliştirme olarak adlandırılmıştır. Patentli Inertia Plus™ mekanizma sistemi, her zaman ve her koşul altından en küçük bir hareket ile en hafif fişeklerle bile kilitlenebilen yeni nesil mekanizma sistemidir. .

Takılma yok, kaçan fırsat yok.
Çıkarılabilir Tetik Sistemi®
Yenilikte Lider
Düğme ile Çıkarılabilir Tetik Grubu
Avda Bile Hızlı ve Kolay Temizleme
Masai Mara’nın patentli çıkarılabilir tetik sistemi silah emniyeti ve temizliğinde bir devrim.
• Alüminyumdan işlenmiştir ve herhangi bir alete ihtiyaç duymadan kolayca çıkarılıp takılabilir.
• Sadece bir düğmeye basarak tüm tetik grubunu hızlı ve kolayca çıkartabilir, sonrasında temizleyebilir veya emniyetli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz.
Düğme ile Çıkarılabilir Tetik Grubu
Avda Bile Hızlı ve Kolay Temizleme
Çıkarılabilir tetik sistemi™ tüfeklere yeni özellikler getiriyor.
Tüm tetik grubunu çıkartın ve silahı oturma odanızda dahi güvenli bir şekilde tutun. Silahın normal emniyetinin yanı sıra bu kolay ve güvenli yeni özelliği de rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Çıkar ve Emniyete Al


Patentli çıkartılabilir fişek attırıcı, evde veya avda silahı sökmeyi ve temizlemeyi kolaylaştıran bir yeniliktir.
Masai Mara tüfekleri, hassas delinmiş ve kromla kaplanmış, optimum grupmanlar için optimize edilmiş Marabored namlu teknolojisine sahiptir.
Marabored Namlu Teknolojisi
Rahat bir şekilde ateş etmek ve hem hafif hem de ağır fişeklerle optimum bir grupman için tasarlandı. Marabored namlu ile en iyi grupman kalitesi, grupman dağılımı ve verimliliğini sunuyoruz.
Kinetik hareketli inertia mekanizma sistemi ve estetik tasarımın katkısıyla bu tüfek, ağırlık ve denge arasındaki en iyi uyumu sunuyor. Kabza ve el kundağı ergonomik şekilde tasarlandı ve elinizi rahat ettirmek için konforlu hatlara sahip. Atış sırasında silah üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmanızı sağlar.
Daha iyi grupman sağlamanız ve namlu ağırlığı optimizasyonunu iyileştirmeniz için değiştirilebilir 7cm uzunluğunda yüksek teknoloji Marapro şoklarını tasarladık. Bu şoklar sayesinde atış dağılımında çok daha iyi sonuçlara sahip olacaksanız.
-F-
★★ -IM-
★★★ -M-
★★★★ -IC-
★★★★★ -C-

Değiştirilebilir MaraPro şoklarını üreterek daha az sürtünme ile fişeğin hızını artırdık ve bu sayede grupman dağılımının istikrarını en yüksek seviyeye çıkarttık.

Geleneksel bir tasarım
Lüks ve yüksek teknoloji bir arada
Omuzluk, rahat ve hızlı omuzlama için tasarlanmıştır. Yüksek teknolojili bu ürün microcell malzemeden üretilmiş olup pazardaki en çok bilinen kamuflaj markalarının en popüler modelleri ile bir araya getirilmiştir. Bu sadece bir av tüfeği değil, bir lükstür
Av Tüfekleri, piyasadaki en popüler markaların kamuflaj desenleriyle stoklarımızda mevcuttur.
Dipçiklerin ayarlaması için gerekli ayar kitleri ve plakaları ile birlikte gelir.
Dipçikler özenle seçilen Türk cevizlerini ileri teknoloji CNC makinelerinde işleyip, en iyi yüzeyler için zımparalayıp, yılların tecrübeli elleri ile özenle boyanır.
DİĞER ÖZELLİKLER
Özel bir tetik grubu tasarımı ve daha büyük yükleme yeri ile daha kolay fişek dolumu sağlar.
12GA Çelik Mermi Atış Testi
Her tüfek 1500 bar yüksek basınçlı özel test fişeklerine tabi tutulur ve diğer gerekli test aşamalarından özenle geçirilir.
Çantada ne var?